ארונות לאחסון ציוד גריל גז

אז קנינו את הגריל גז שלנו, שיושב לו בגינה, וקנינו את כל הציוד הנלווה הנדרש. קנינו מד טמפרטורה, מלקחיים והנחנו אותם בסמוך לגריל. כיום יש בשוק פתרונות אחסון מאוד נוחים, שעוזרים לשמור על הציוד באופן נגיש ונוח. במאמר זה נציג את הפתרונות.

 

אז מזה גריל גז בכלל?

גריל גז הוא מצרך חשוב בכל בית בישראל, משדרג כל אירוח בכמה רמות. גריל גז הוא בעצם גריל שמחובר לבלון גז. היתרון המובהק שלו הוא שהוא נדלק הרבה יותר מהר ובקלות מגריל פחמים. יש לשים לב לסגור אותו בסוף השימוש, כדי שלא יגמר הגז לפעם הבאה.

 

הציוד הנדרש

קנינו את הגריל, אבל מה לגבי הציוד? כדי להפוך גריל למושלם יש להיעזר במלקחיים, מרית, מזלג לנעיצת הבצל, סיר או תבנית לבשר שמוכן, ולסיום יש להיעזר בשפכטל בשביל לגרד את השומן שנשאר על הרשת בסוף השימוש. את כל הציוד הזה ניתן לאחסן בבית, אבל אז עלינו לרכז אותו בכל פעם שברצוננו לפתוח את הגריל. הפיתרון הנוח ביותר הוא לאחד את כל הציוד בארון ייעודי, שמוצב בסמוך לגריל אצלכם בגינה.

 

אז למה חשוב לאחסן?

אחסון טוב הוא מה שעושה את ההבדל בין סדר לבלגן. אחסון מבולגן מוריד את החשק לעשות על האש שכן יש למצוא את הציוד בכל מיני מקומות שונים. לעומת זאת אחסון מסודר נגיש ונוח הופך את החוויה לטיפה פחות מסורבלת.

 

אז איך ניתן לאחסן את הציוד שלנו

ניתן לאחסן את הציוד בכל מיני דרכים. מחסן פלסטיק לגינה, מחסני מתכת, מחסני גינה נמוכים, ארונות שירות גבוהים, ארונות שירות נמוכים, ארגזי אחסון אופנתיים מעץ לגינה שמאפשרים גם אופציית ישיבה עליהם. קיימים ארגזי אחסון שמעוצבים יפה, ועושים חשק לשים אותם בגינה שלנו.

 

שימוש בעץ

במגזיני האופנה לבית ניתן לראות הרבה שימוש באחסון עץ בגינה, שכן עץ קשור באופן ישיר לגינה ולא מהווה הפרעה לתוואי השטח. בגינות בהן יש רצפת דק, אחסון מעץ יתאים מאוד להשלמת הלוק.
כשמתחילים לחפש אחסון מעץ כדאי להיכנס לאתר בול עץ באתר שניתן לראות מבחר דגמים של ארונות עץ, וגם מחומרים אחרים, במגוון סוגים. מלבד העיצוב העכשווי הארונות גם פרקטיים.

 

יש לשים לב

כשמדברים על ארונות לאחסון יש לשים לב למספר דברים-

  • עיצוב – ארון שיכניס סטייל וישתלב עם העיצוב הקיים.
  • פרקטי – ארון פרקטי שמחולק לתאים ובעל אפשרויות אחסון נוחות
  • חומר – על הארון להיות מחומר איכותי ואטום שיחזיק לזמן רב ויוכל לעמוד בתנאי מזג האוויר, חום גשם ואבק. לא היינו רוצים ארון שיתבלה או יחליד.

 

טווח מחירים

כדי לקבל מושג כללי הנה כמה נתונים לגבי מחירים של פתרונות אחסון

ארונות שירות נמוכים יעלו בין 200-350 ₪

בעוד תא אחסון מוארך הדומה לתיבה נמוכה יעלה בין 300-500 ₪.

השארת תגובה