5 דברים שאולי שכחתם לקנות לדירה החדשה

גם אתם עוברים דירה, או לחילופין נכנסים לדירה החדשה הראשונה שלכם? ברכות! המעבר הוא מלא אקשן ושמחה, אבל הוא גם גורר עימו עול של מיליון ואחד פרטים שצריכים להסתדר על הצד הטוב ביותר. אז איך נכנסים לדירה חדשה וזוכרים גם את כל הפרטים הקטנים שחייבים להיות בה? בעזרת המאמר שלפניכם.

 

מזוזות – כי רק כך תהיה לכם ברכה בבית

אם גם אתם רוצים להיות בטוחים בבית בו אתם קונים, ובברכה שתשרה בו, ההמלצה היא לא לחכות לרגע האחרון, אלא לשלב בו מזוזות עוד לפני הכניסה לבית. המזוזות מהוות שמירה חשובה, והקיבוע שלהן מראש חשוב במיוחד, כדי שלא תשכחו אותן חלילה ותשאירו את המשקוף ללא מזוזה. ניתן לבחור מזוזות במגוון עיצובים, ואף להתאים אותם באופן אישי לחדרים השונים בבית.

דירה חדשה

שלט לדלת – שיידעו איך קוראים לכם

הדבר הנוסף והמשמעותי, אותו ייתכן ששכחתם אך לא תוכלו להסתדר בלעדיו, הוא שלט כניסה לבית. רק בעזרת שלט כניסה לבית תוכלו להאמין שאכן הבית הזה שייך לכם! מה גם, ששלט כניסה לבית הוא אלמנט פרקטי בעליל, שיאפשר לשכנים להכיר אתכם מבחוץ, לדעת מי אתם ובמקרה הצורך אף לדפוק אצלכם לברכת ברוכים הבאים מבלי לחשוש.

 

שעון קיר – שתדעו בכל רגע מה השעה

שעון קיר נשמע אולי פריט שולי לעומת פריטים חשובים אחרים שמאפיינים את הבית, כמו: תנור ומקרר. אך למעשה, אנחנו תלויים בשעון יותר ממה שאנחנו חושבים. איך תדעו מה השעה כרגע מבלי שיהיה תלוי מולכם שעון שיגלה לכם זאת? שעון הקיר הוא פריט קריטי להתנהלות תקינה ונכונה של בית, ולכן לא כדאי לוותר עליו בעת הכניסה לדירה החדשה.

דירה חדשה

עציצים – שתהיה לכם אווירה

תכלס, מה הכי חשוב בבית? לא האוכל, לא השולחן והכיסאות ואפילו לא המקרר. מה שהכי חשוב זו האווירה. ואיך יוצרים אווירה מלבבת ורעננה בבית שרק עכשיו נכנסתם אליו? על ידי עציצים. העציצים הפורחים ומרחבי הלב, הוכחו ככאלה שגורמים לאווירה רגועה ומאחדת. אז אם גם לכם חשוב האווירה בבית, ההמלצה היא לשלב בפינות המתאימות עציצים בגדלים ובעיצובים שונים, מיד עם הכניסה לבית.

 

מגשי אירוח – כדי שתוכלו לארח בכבוד

דווקא בעת שהדירה חדשה, כולם רוצים להתארח ולבוא אליכם כדי לראות אותה ולמשש מקרוב. תארו לעצמכם שמגיעים אליכם אורחים חשובים לצורך הכירות מעמיקה עם הדירה החדשה שלכם, אבל לכם אין איך לארח אותם בצורה סבירה? מגשי אירוח שייקנו מראש, יאפשרו לכם להיות בטוחים, שלא משנה מי ומתי יקפוץ אליכם לביקור, תמיד תהיו מוכנים אליו בצורה הכי מכובדת שיש.

 

לסיכום

נכנסים לדירה חדשה: אילו הדברים שעליכם לזכור כדי שהכניסה החגיגית תהיה מושלמת: מזוזות, שלט לדלת, שעון לקיר, עציצים ומגשי אירוח. בעזרת כל הפרטים האלו, גם אתם תוכלו להתחיל את המגורים בדירה ברגל ימין.

דירה חדשה

השארת תגובה