האם מתאים לשים צמחיה מלאכותית במטבח?

תמיד חלמנו לגור בבית עם מטבח בעל תאורה טבעית, אבל לא הצלחנו להגיע לתוצאה זו. שכן, המטבח הנוכחי שלנו עוצב באופן שלא מאפשר ליהנות מאור חיצוני. עובדה זו מקשה על גידול של צמחייה טבעית במטבח, כפי שרצינו. לכן, יצאנו לבדוק אם מתאים לוותר על הצמחייה הטבעית ולהציב במקומה צמחייה מלאכותית. הישארו כאן ותגלו את המסקנות שלנו, כדי שתוכלו ליישם אותן במטבח שלכם בעת הצורך.

 

צמחייה מלאכותית במטבח הביתי – כן או לא?

שיחות שערכנו עם מומחים מתחום העיצוב גילו שמומלץ לשים צמחייה מלאכותית במטבח שאין בו אור חיצוני. לדבריהם, יש 3 כללי עיצוב שנוגעים לנושא זה שעלינו להכיר וליישם, כדי שהצמחייה הנבחרת תשתלב במטבח הקיים על הצד הטוב ביותר. בשורות הבאות יובאו בהרחבה 3 הכללים הללו שהפכו את המטבח שלנו למושלם.

צמחי מטבח

כלל ראשון – הצמחים המלאכותיים חייבים להיות עשויים מחומרים איכותיים

מסתבר שיש היצע רחב של צמחיה מלאכותית בחנויות השונות. עליכם לבחור בצמחים שעשויים מחומרים איכותיים בלבד. שכן, אלו הופכים את העציץ לבעל מראה טבעי. שימו לב, יש לנו פתרון עבור מי שלא מכירים בחנויות שמציעות צמחים מלאכותיים איכותיים. מדובר בחיפוש אחר חוות דעת שנכתבו בפורומים, רשתות חברתיות או בלוגים של מומחים שחיים ונושמים את תחום עיצוב מטבחים.

 

כלל שני – הצמחים צריכים להימצא בתוך כלי ייעודי

כידוע, הצמחים המלאכותיים לא גדלים בתוך אדמה לחה, אלא על מצע פלסטיק יבש. אם אתם רוצים שהצמחים שלכם ייראו אמיתיים, עליכם לרכוש צמח שמגיע עם כלי ייעודי שכזה. שכן, כלים אלו מסתירים את החיבור שבין הצמח לתחתית (לעיתים תוך שימוש בחלוקי נחל) והדבר מאפשר לצמח להיראות יותר טבעי. בחירה בצמחייה שמגיעה בכלי שאינו מתאים, עשויה להתגלות כבעלת מראה לא אסתטי.

 

כלל שלישי – תשלבו כמה סוגים של צמחים

הכלל השלישי והאחרון שיאפשר לכם לשים צמחייה מלאכותית במטבח על הצד הטוב ביותר מצריך רכישה של 3 – 4 סוגי צמחים. נסביר שעיצוב הבית באמצעות צמחייה מוביל בדרך כלל לרכישה גדולה של מספר צמחים שונים. לכן, ההמלצה היא לבצע שילוב של כמה צמחים, בדיוק כפי שנהוג לעשות עם הצמחים הטבעיים. אם אינכם מכירים בשילובים מומלצים, כדאי שתכירו באפשרויות הבאות שנמסרו לנו על ידי מומחים בתחום עיצוב הבית:

  • ציפור גן עדן + עשבוני פאמפס + אדנית סוקולנטים
  • עץ דקל + עשבוני לבנדר קטן + פיקוס כינורי
  • יוקה + עשבוני פאמפס + עשבוני לבנדר

 

מילים אחרונות לסיום

אפשר ואף מומלץ לשים צמחייה מלאכותית במטבח הביתי. כעת ברור לכם שתצטרכו ליישם את 3 הכללים שהוצגו לעיל, כדי שתוכלו להגיע לבחירה נכונה מבחינה עיצובית. בשלב זה נותר לנו רק לאחל שתבחרו נכון ושתשדרגו את המטבח הקיים בקלות ובמהירות.

צמחים מלאכותיים

השארת תגובה